Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia viac info tu.

Platba a doprava

Objednaný tovar je dodávaný v rámci Slovenskej republiky na adresu uvedenú a potvrdenú v objednávacom formulári prostredníctvom Slovenskej pošty.
Prípadné dodanie tovaru mimo územia SR sa dohodne individuálne, preto nás kontaktujte ešte pred zadaním objednávky na info@moja-penazenka.sk
Pri tovare zasielanom do ČR účtujeme balné a prepravné náklady vo výške 4,50 €.

Za doručenie objednaného tovaru v rámci SR prostredníctvom Slovenske pošty, doporučene na adresu, neúčtujeme balné a prepravné náklady.
Dodanie tovaru je v tomto prípade zdarma.
Za doručenie objednaného tovatu v rámci SR do Balíkoboxu, prípadne na poštu, účtujeme balné a prepravné náklady vo výške 2,50 €.
Tento spôsob dopravy doporučujeme využiť, pokiaľ sa nezdržiavate na mieste doručenia, prípadne nechete čakať v rade na pošte. Tovar si možete v Balíkoboxe vyzdvihnúť nonstop v čase kedy to vyhovuje Vám.

V prípade dobierky alebo platby prostredníctvom platobnej karty vám bude tovar odoslaný v priebehu 1 - 2 dní.
V prípade platby prevodom na účet, vám bude tovar odoslaný v deň prijatia vašej platby, najneskôr v nasledujúci pracovný deň.

Za tovar je možné zaplatiť troma spôsobmi a to dobierkou, bankovým prevodom alebo je možné použit platobné karty Maestro, VISA, Eurocard/MasterCard.

  • pri platbe dobierkou užívateľ zaplatí za tovar pri prevzatí zásielky poštovému doručovateľovi alebo kuriérovi
  • pri platbe prevodom, platbu vykonajte až po tom, keď Vám pošleme e-mail s informáciami potrebnými k platbe (číslo účtu, variabilný symbol, suma k úhrade). Objednávka bude vybavená hneď po pripísaní celkovej čiastky na účet spoločnosti Kerao s. r. o. IBAN: SK3483300000002301000986 vedený vo Fio banke.
  • pri platbe platobnou kartou cez internet bude kupujúci po dokončení objednávky presmerovaný na platobný server tretej strany (Besteron), kde vyplní potrebné platobné údaje. Po overení ich platnosti bude objednávka potvrdená a suma vo výške kúpnej ceny bude odpočítaná z účtu kupujúceho.

Doprava zdarma

Pre každý nákup

Najlepšie ceny

Široko ďaleko

Odosielame

V priebehu 1 - 2 dní

Máte otázky?

+421 901 921 653